Entertainment

Ahmet Hakan’dan Selçuk Tepeli’ye: ‘Müsamere Çocuğu musun Sen?’


Tepeli’nin çok konuşulan tepkisi Ahmet Hakan‘ın da gündemindeydi. Bugünkü köşesinde konuya değinen Hakan, Tepeli için şu ifadeleri kullandı:

‘İktidara yakın duran bir televizyon kanalında… Bir haber spikeri, haberleri sunarken… Şehit haberine sıra geldiğinde… “Yeter be yeter! Yeter terörle arasına mesafe koymayanlarla dostluğunuz. Sırf seçimde oylarını alacağız diye yaptıklarınız yeter!” falan dese… Ve rejiye “Geç bunu, geç” falan diye bağırsa… En sonunda da bardağı kameraya doğru fırlatarak ekranı terk etmeye kalksa… Ben şöyle bir yorum yaparım:

“Niye artistlik yapıyorsun yeğenim? Orası senin tepkisel artistliklerinin sahnesi mi? Müsamere çocuğu musun sen? Sonsuz haklı bile olsan kendini niye zapt etmeyi beceremiyorsun? Haberleri daha önceden bildiğine göre bu tepkin anlık olamaz. Yoksa rol mü kesiyorsun? Buna hazırlandın mı yeğenim?”

Muhalefete yakın bir televizyon kanalında… Haber spikerinin, haberleri sunarken… Yaptığı artistlik karşısında da… Yapacağım yorum budur, bundan ibarettir.’Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.